Skontaktuj się z nami.

Serwis teleExpert to profesjonalne naprawy prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę.
Posiadamy najnowocześniejszy certyfikowany sprzęt serwisowy oraz diagnostyczny.

Auchan Gdańsk

ul. Szczęśliwa 3
81-176 Gdańsk

tel. 533 311 246

Poniedziałek – sobota: 9:00 – 21:00
Niedziela: 10:00 – 20:00

auchan.szcesliwa@teleexpert.pl

Galeria Bałtycka

ul. Grunwaldzka 141
80-264 Gdańsk

tel. 791 108 131

Poniedziałek – sobota: 9:00 – 21:00
Niedziela: 10:00 – 20:00

baltycka@teleexpert.pl

Galeria Madison

ul. Rajska 10
80-850 Gdańsk

tel. 514 699 866

Poniedziałek – sobota: 9:00 – 21:00
Niedziela: 10:00 – 20:00

madison@teleexpert.pl

P.H Matarnia

ul. Złota Karczma 26
80-298 Gdańsk

tel. 517 025 222

Poniedziałek – sobota: 9:00 – 21:00
Niedziela: 10:00 – 20:00

matarnia@teleexpert.pl

Tesco Gdańsk Chełm

ul. Cienista 30
80-180 Gdańsk

tel. 506 333 455

Poniedziałek – sobota: 9:00 – 21:00
Niedziela: 10:00 – 20:00

tesco.chelm@teleexpert.pl

Galeria Manhattan

Grunwaldzka 82 (poziom -1)
80-244 Gdańsk

tel. 533 896 698

Poniedziałek – sobota: 9:00 – 21:00
Niedziela: 10:00 – 20:00

manhattan@teleexpert.pl

Tesco Chylonia

ul. Kcyńska 27
81-005 Gdynia

tel. 794 345 740

Poniedziałek – sobota: 9:00 – 21:00
Niedziela: 10:00 – 20:00

tesco.chylonia@teleexpert.pl

Galeria Rumia

ul. Sobieskiego 14A
84-230 Rumia

tel. 533 508 503

Poniedziałek – sobota: 9:00 – 21:00
Niedziela: 10:00 – 20:00

rumia@teleexpert.pl

Tesco Pruszcz Gd.

ul. Ignacego Domeyki 1
83-000 Pruszcz Gd.

tel. 533 656 233

Poniedziałek – sobota: 9:00 – 21:00
Niedziela: 10:00 – 20:00

starogard.gdanski@teleexpert.pl

E.Leclerc Elbląg

ul. Żeromskiego 2
82-317 Elbląg

tel. 578 495 444

pn-sb (9-20:30)
nd (10-19)

elblag@teleexpert.pl

Włocławek

ul. Kościuszki 14
87-800 Włocławek

tel. 54 420 15 01

Poniedziałek – piątek: 10:00 – 18:00

wloclawek@teleexpert.pl

Inowrocław

ul. Poznańska 100
88-100 Inowrocław

tel. 792 600 669

Poniedziałek – niedziela: 9:00 – 21:00

inowroclaw@teleexpert.pl

Polomarket Pelplin

ul. Zblewska 5
83-200 Starogard Gd.

tel. 608 430 310

pn-pt (9-17), sb (8-14)
nd nieczynne

pelplin@teleexpert.pl

Tesco Starogard Gd

ul. Zblewska 5
83-200 Starogard Gd.

tel. 530 332 360

Poniedziałek – sobota: 9:00 – 21:00
Niedziela: 10:00 – 20:00

starogard.gdanski@teleexpert.pl

Galeria Bolszewo

ul. Strażacka 1
84-239 Bolszewo

tel. 729 976 607

Poniedziałek – sobota: 9:00 – 20:00
Niedziela: 10:00 – 28:00

bolszewo@teleexpert.pl

Skontaktuj się z nami.